صفحه اصلی / انگشتر / انگشتر طلا زنانه
انگشتر جواهر فلاور

انگشتر طلا زنانه

کد محصول : RJ 68

مشخصات محصول
انگشتر جواهر
مشخصات انگشتر مشخصات سنگ اول
کد محصول RJ 68 نوع الماس تراش برلیان
نوع فلز طلا  سفید 18 عیار رنگ سفید
وزن تقریبی 4.5 گرم شکل گرد
قیمت تقریبی (تومان) 1.920.000 وزن 0.2 قیراط
تعداد 35 عدد
مشخصات سنگ دوم
نوع آمیتیست
رنگ بنفش
شکل اشکی(گلابی)
تعداد 5 عدد
مشخصات سنگ سوم
نوع آمیتیست
رنگ بنفش
شکل گرد
تعداد 1 عدد
نکته حائز اهمیت جهت سفارش
در صورت تمایل می توانید وزن طلا و خصوصاً وزن نگین را کمتر نمایید،
و مدل مشاهده شده را با قیمتی پایین تر سفارش دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای خرید مراجعه نمایید.
قابل ذکر است که می توان محصول فوق را با نگین اتمی نیز سفارش دهید.
جهت سفارش محصول فوق با شماره های 88469780-021  و 8900234 0919 تماس حاصل فرمایید.
توضیحات سنگ آمتیست
توضیحات آمیتیست (به انگلیسی: Amethyst) با فرمول شیمیایی SiO2 این کانی گونه بنفش رنگ کوارتز است. نام این کانی از واژه ای لاتین به معنای هوشیار ” مست نبودن”برگرفته شده است و ریشه در باور یونانیان باستان دارد که معتقد بودند این سنگ تاثیرات الکل را بی اثر می کند.
يونانيان معتقد بودند كه هرگاه آميتيست را به هنگام نوشيدن شراب زير زبان بگذارند مانع از مستي مي‌شود. گفته مي‌شود اين سنگ بسيار مورد توجه سنت ولنتاين بوده و سنگ آميتيستي با چهره حكاكي شده “كوپيد” (خداي عشق كه به‌صورت كودكي برهنه مجسم شده است) بر گردن مي‌آويخته اند. شايد از اين روست كه امروزه نيز جشن ولنتاين (روز عشق) در اين ماه برگزار مي‌شود (چهاردهم فوريه -بيست و پنجم بهمن).
خواص آميتيست ترس و تنش عصبي را كاهش مي‌دهد و افكار منفي و ترديد را از ذهن پاك مي‌كند. موجب افزايش قدرت ذهني و بدني مي‌شود. گفته مي‌شود آميتيست باعث به حقيقت پيوستن روياها شده و عشقي راستين را به ارمغان مي‌آور‌د.
آميتيست سمبل صميميت, صلح و آرامش است.  سنگ آمیتیست خشم، طغيان، ترس، تشويق، نگرانى و اضطراب را از بين میبرد. احساسات فوق موانعى هستند كه نمیگذارند روح ما نا محدود را تجربه كند. سنگ آمیتیست روياهاى ما را تصفيه میكند. سنگ آمیتیست بدليل نور بنفشى كه از خود بيرون مى دهد ارزش فوق العاده اى را در شفا بخشى خصوصاُ در زمينه درمان با رنگ ها ارائه مى دهد.
از آنجائي كه آمیتیست داراى ارتعاشات بالايى است , براى انواع دردهاى جدى موثر است و به التيام دردهاى بدنى و نيز دردهاى ناشى از رنج و غم كمك مى كند. سنگ آمیتیست براى درمان سردرد ها و بى خوابى كمك فوق العاده اى ميكند.
ارتعاشات آمیتیست براى درمان بيماريهاى ناشى از عدم خلوص خون، نظير اگزما، جوش و حتى بيماريهاى آميزشى موثر است.مخصوص دردهاى ناحيه سر، ميگرن و فشارهاى عصبى است و سيستم كلى بدن ما را بهبود ميدهد.
سنگ آمیتیست غدد و هورمونها را تقويت ميكند و سوخت و ساز سلولى را افزايش ميدهد. همچنين آمیتیست براى بيمارى ديابت موثر است و ما را در برابر بى خوابى اضطرابها و كابوس ها محافظت ميكند.
سنگ آمیتیست بهترين مداوا را براى مشكلات روانى و استرس به كار ميبرند.اين سنگ هم چنين اراده ما را زياد ميكند و ما را در ارتباطات روحى و معنوى حمايت مى كند و نيز به ما تسلى قدرت، شادى و شجاعت مى دهد.
اين سنگ به نشان برج سنبله خورشیدی (شهريور ) تعلق دارد و مخصوص چاكراهاى انتهاى سر است .
خاصیت مغناطیسی ندارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *